Кількість речовини можна визначити за формулою: = m (СН4) / M (СН4); ν (СН4) = 240 г/16 г/моль = 15 моль. N(H) = 60 моль · 6,02 · 1023 моль–1 = 361,2·1023 = 3,61·1025.
Скільки атомів водню у молекулі аміаку?
Аміак (нітрид водню, амоніак, хімічна формула — NH3) — бінарна неорганічна хімічна сполука, молекула якої складається з одного атома азоту та трьох атомів водню.
Скільки атомів у молекулі водню?
Молекула водню – Найпростіша молекула, що складається з двох атомів водню. До її складу входять два ядра атомів водню та два електрони.
Скільки атомів водню у молекулі метану?
Молекула метану CH₄ складається з наступних атомів: один атом вуглецю C і чотири атома водню H.
Скільки атомів міститься в одному грамі водню?
А кількість атомів в грамі водню задається числом Авогадро, яке дорівнює приблизно 1024.
Скільки атомів водню у двох молекулах води?
Вода (оксид водню, гідроксид водню, хімічна формула – H2O) – бінарна неорганічна сполука, молекула якого складається з двох атомів водню і одного – кисню, які з'єднані між собою ковалентним зв'язком.
Скільки атомів водню міститься у 10 молекулах води?
У молекули води H2O 2 атома водню.
Скільки зв'язків водень містить молекула метану?
Теорія: Розглянемо електронну будову молекули метану CH 4 . Атом вуглецю пов'язаний із чотирма атомами водню ковалентними сигма-зв'язками.
Скільки атомів у космосі?
Щільність Всесвіту відома: 9,9 х 10-30 г/см3 – це еквівалентно 5,9 протонів на кубометр. Однак лише 4,8% цієї густини становить звичайна матерія, здебільшого це атомні ядра водню – власне протони. Виходить, всього 0,3 атома на кубометр, або 0,0003 атома у літровій баночці космосу.